• ۱۳۹۸ جمعه ۲۹ شهريور
  • اِجُّمعَة ٢۰ محرم ١٤٤١
  • Friday, September 20, 2019
کلیدواژه: 47582
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ شنبه ۱۱ شهريور، ساعت 16:10
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۶/۱۲
در آستانه هفته دولت و باحضور مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی، دستگاه سی‌تی‌اسکن مولتی‌اسلایس در بیمارستان تامین‌اجتماعی شهید دکتر فیاض‌بخش تهران راه‌اندازی شد.

مدیر عامل سازمان، همزمان با نخستین روز از هفته دولت با حضور در بیمارستان شهید دکتر فیاض‌بخش، ضمن بازدید از بخش‌ها و گفت وگو با همکاران و عیادت از بیماران بستری در این مراکز، طرح‌های یاد شده را افتتاح کرد و بهره برداری از آنها آغاز شد.
دکتر سید تقی نوربخش، پس از افتتاح دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان شهید دکترفیاض‌بخش، از دستگاه‌های جدید رادیولوژی و ماموگرافی این بیمارستان که اخیراً راه اندازی شده بودند نیز بازدید کرد و در جلسه‌ای که در این بیمارستان برگزار شد، با تبریک هفته دولت گفت: خوشحالیم که دولت دکتر روحانی با رأی مردم تداوم یافت و هیات وزیران نیز از مجلس رأی اعتماد گرفت و دولت جدید استقرار یافت.
وی همچنین با اشاره به روز پزشک و تبریک این مناسبت به همکاران پزشک، حرفه پزشکی را حرفه‌ای دانست که با حساسیت زیادی همراه است و مردم بحق انتظار دریافت خدمات درمانی کامل دارند.
مدیرعامل سازمان با بیان اینکه باید شأن و کرامت جامعه پزشکی حفظ شود و اعتماد بین پزشک و بیمار ارتقا یابد،گفت: مردم از خدمات و زحمات پزشکان آگاه هستند. آثار معنوی فعالیت در حرفه پزشکی جایگاه اصلی را دارد.
وی با اشاره به بیش از یک دهه فعالیت حرفه‌ای در بیمارستان  شهید دکترفیاض‌بخش اظهار داشت: با همه اقدامات و تلاش‌هایی که برای ارتقای خدمات در این بیمارستان به عمل آمده است، اما فضای فیزیکی این بیمارستان دارای مشکلاتی بود که خدمت‌رسانی در این بیمارستان را با محدودیت‌هایی مواجه کرده بود.
دکتر نوربخش مهم‌ترین اقدام سازمان برای جبران این کاستی را احداث ساختمان جدید بیمارستان بیان کرده که در حال ساخت است.
وی افزود: احداث ساختمان جدید بیمارستان تامین‌اجتماعی شهید فیاض‌بخش در سال ٧٨ به تصویب هیات مدیره این سازمان رسید، اما در سال ٩٢ که در این سازمان شروع به کار کردیم، هیچ اقدامی انجام نشده بود که پس از چند ماه از ورود تیم جدید مدیریتی، احداث آن آغاز شد.
دکتر نوربخش با بیان اینکه امیدوارم پروژه این بیمارستان با سرعت بیشتری پیش برود و هرچه زودتر افتتاح شود، گفت: جهت‌گیری سازمان تامین‌اجتماعی این است که نظام مدیریتی همه بیمارستان‌های سازمان اصلاح شود.
مدیر کل درمان تامین‌اجتماعی استان تهران نیز در این جلسه گفت: ٣٠ درصد کل درمان تامین‌اجتماعی در استان تهران انجام  و همه پروژه‌های ملی در مراکز درمانی تامین‌اجتماعی تهران اجرا می‌شود و با موفقیت در حال اجرای برنامه‌های سازمان هستیم.
دکتر محمدتقی خسروانی‌مقدم افزود: در موضوع اعتباربخشی، ١٠ بیمارستان تامین‌اجتماعی استان تهران درجه یک شناخته شدند.
وی افزود: در اورژانس‌ها نیز مقام‌های اول، دوم و چهارم کشوری مربوط به بیمارستان‌های تامین‌اجتماعی استان تهران هستند.
دکتر خسروانی مقدم گفت: ساختمان جدید بیمارستان تامین‌اجتماعی شهید دکترفیاض‌بخش مطابق با برنامه در حال احداث است.

سی تی اسکن 1


سی تی اسکن 2


آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha